"İYİ ECZACILIK UYGULAMALARI / FARMASÖTİK BAKIM / KLİNİK ECZACILIK" MESLEK İÇİ EĞİTİM PROGRAMI 26-31 MAYIS 2005 TARİHLERİNDE ANKARA'DA YAPILACAK

Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi tarafından eczacı odaları üyeleri için 26-31 Mayıs 2005 tarihlerinde, talebe göre 40 kişinin katılabileceği tek sınıf "İyi Eczacılık Uygulamaları / Farmasötik Bakım / Klinik Eczacılık" Meslek İçi Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim TEB Sosyal ve Kültürel Tesislerinde yapılacaktır. Eğitim programı ektedir.

Eğitim programına katılmak isteyen eczacıların TEB Web sitesindeki (http://www.eczakademi.org.tr) adresi üzerinden, ulaşacakları kayıt formlarını doldurmaları gerekmektedir.

Eğitim programı için yukarıdaki bağlantılardan bilgi bankamıza kaydı olan eczacıların isimleri bağlı oldukları Bölge Eczacı Odalarına gönderilerek, katılımcıların başvuruları ile ilgili olarak bilgilendirilmeleri sağlanacaktır.

Eğitim programı Eczacılık Akademisi tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır. Katılımcıların yol ve konaklama giderleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Konaklama için TEB Sosyal ve Kültürel Tesisleri (0312 2417070) ile en kısa zamanda irtibata geçilmelidir.

01 Mart 2011 - Okunma Sayısı : 2580